Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Connexion O Boticario dla mężczyzn

Connexion O Boticario dla mężczyzn

Connexion marki O Boticario to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są tangeryna i bergamotka; nutami serca są ambra, geranium, przyprawy, kminek i estragon; nutami bazy są mech dębowy i paczula.

Tangeryna Bergamotka

Ambra Geranium Przyprawy Kminek Estragon

mech dębowy Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Connexion by O Boticario.

Connexion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Connexion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Connexion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Connexion marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Connexion marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Guepard Guepard biehl parfumkunstwerke eo02 Xerjoff Uden Egofacto Jamais le Dimanche Parfumerie Generale PG12 Hyperessence Matale Demeter Fragrance Espresso Rasasi Deserve Men Eisenberg J'ose Damien Bash Parfum Lucifer No.4 Roccobarocco Fashion Man LR LR Classics Monaco Intelligent Nutrients Attune