Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Connexion O Boticario dla mężczyzn

Connexion O Boticario dla mężczyzn

Connexion marki O Boticario to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są tangeryna i bergamotka; nutami serca są ambra, geranium, przyprawy, kminek i estragon; nutami bazy są mech dębowy i paczula.

Tangeryna Bergamotka

Ambra Geranium Przyprawy Kminek Estragon

mech dębowy Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Connexion by O Boticario.

Connexion Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Connexion, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Connexion, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Connexion marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Connexion marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men Otto Kern Otto Kern Man Karl Lagerfeld Kapsule Light Acqua di Parma Colonia Assoluta In Villa Gant Gant Summer 2009 Egofacto Jamais le Dimanche Roger & Gallet L`Homme Sport Demeter Fragrance Egg Nog Frank Los Angeles Frank Demeter Fragrance Bourbon Madonna Nudes 1979 Pour Homme Yves Rocher Tel Quel