Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Coffee Man O Boticario dla mężczyzn

Coffee Man O Boticario dla mężczyzn

kawowy
tytoniowy

Coffee Man marki O Boticario to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Coffee Man został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są bambus, imbir, kardamon, bergamotka, grejpfrut, pieprz i nuty zielone; nutami serca są irys, geranium, gałka muszkatołowa, tytoń, fiołek i dzięgiel; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, ambra, kawa i skóra.

Bambus Imbir Kardamon Bergamotka Grejpfrut Pieprz Nuty zielone

Irys Geranium Gałka muszkatołowa Tytoń Fiołek Dzięgiel

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra Kawa Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coffee Man by O Boticario.

Coffee Man Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Coffee Man, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Coffee Man, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coffee Man marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coffee Man marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Kenzo Kenzo Jungle Homme Ermenegildo Zegna Z Zegna S.T. Dupont S.T. Dupont Noir Roberto Verino VV Man L`Artisan Parfumeur Mechant Loup Susanne Lang Cashmere Marc Jacobs Bang Farmacia SS. Annunziata Isos Gianni Campagna Bespoke Paul Smith Paul Smith Man 2 Aramis Impeccable Vero Profumo onda eau de parfum