Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Carpe Diem O Boticario dla mężczyzn

Carpe Diem O Boticario dla mężczyzn

Carpe Diem marki O Boticario to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są mięta, lawenda, cytryna, mandarynka i bergamotka; nutami serca są geranium, gałka muszkatołowa, imbir i kardamon; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, ambra, piżmo i fiołek.

Mięta Lawenda Cytryna Mandarynka Bergamotka

Geranium Gałka muszkatołowa Imbir Kardamon

Wetyweria Drzewo sandałowe Ambra Piżmo Fiołek

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carpe Diem by O Boticario.

Carpe Diem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Carpe Diem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Carpe Diem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carpe Diem marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carpe Diem marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Jil Sander Sun Men L`Erbolario Absinthium Geo. F. Trumper Bay Rum Cologne Etienne Aigner Evolution B Never Too Busy To Be Beautiful Dear John Gant Gant Summer 2009 Egofacto Jamais le Dimanche Gendarme 7 Sinful Scents Sloth Le Jardin Retrouve Decibel from PSS Aramis Aramis Cool Blend Joya FvsS: Composition No. 6 Keiko Mecheri Paname