Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Carpe Diem O Boticario dla kobiet

Carpe Diem O Boticario dla kobiet

Carpe Diem marki O Boticario to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są cytryna amalfi, tangeryna, grejpfrut i cyklamen; nutami serca są imbir, wiciokrzew i gruszka; nutami bazy są drzewo sandałowe, cedr virginia i piżmo.

Cytryna Amalfi Tangeryna Grejpfrut Cyklamen

Imbir Wiciokrzew Gruszka

Drzewo sandałowe Cedr Virginia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carpe Diem by O Boticario.

Carpe Diem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Carpe Diem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Carpe Diem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carpe Diem marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carpe Diem marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Chanel Chanel N°19 Versace Versus Time For Energy Issey Miyake Soleil d`Issey Oscar de la Renta Volupte Bond No 9 Andy Warhol Union Square Bond No 9 Central Park Bobbi Brown Almost Bare Weil Eau de Weil Animale Chaleur d`Animale Creed Fleur de The Rose Bulgare Schiaparelli Shocking You John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise