Marki » N-Q » aromatyczno - zielone « Grupy

Acqua di Colonia Lavanda O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Lavanda O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Lavanda marki O Boticario to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, lawenda i rozmaryn; nutami serca są róża, geranium, cedr virginia, konwalia i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lawenda Rozmaryn

Róża Geranium Cedr Virginia Konwalia Lawenda

Drzewo sandałowe mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Colonia Lavanda by O Boticario.

Acqua di Colonia Lavanda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Acqua di Colonia Lavanda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Acqua di Colonia Lavanda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Colonia Lavanda marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Colonia Lavanda marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
Cerruti Image Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Verde & Bamboo Liz Claiborne Claiborne Sport Gant Gant Summer Avon Pro Sport Tournament L`Erbolario Mirto Jasper Conran Jasper Conran II Man Jalaine Green Tea Aftelier Trevert Demeter Fragrance New Zealand Parfums Berdoues Thea Verde Demeter Fragrance Bamboo