Marki » N-Q » aromatyczno - zielone « Grupy

Acqua di Colonia Lavanda O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Lavanda O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Lavanda marki O Boticario to aromatyczno - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, lawenda i rozmaryn; nutami serca są róża, geranium, cedr virginia, konwalia i lawenda; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy i piżmo.

Bergamotka Cytryna Amalfi Lawenda Rozmaryn

Róża Geranium Cedr Virginia Konwalia Lawenda

Drzewo sandałowe Mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Colonia Lavanda by O Boticario.

Acqua di Colonia Lavanda Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Acqua di Colonia Lavanda, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Acqua di Colonia Lavanda, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Colonia Lavanda marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Colonia Lavanda marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - zielone
L`Erbolario Te Verde (Green Tea) Gant Gant Summer Avon Pro Sport Tournament Airness Power Instinct L`Erbolario Mirto Lorenzo Villoresi Yerbamate Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Stecca Gendarme Gendarme Humiecki & Graef Skarb O Boticario Uomini Smell Bent Saddle Warmer Jacques Bogart Eau Fresh