Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Acqua di Colonia Floral O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Floral O Boticario dla kobiet

wodny

Acqua di Colonia Floral marki O Boticario to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, kardamon, lilia wodna i mandarynka; nutami serca są frezja, róża, irys i konwalia; nutami bazy są piżmo, ambra i wetyweria.

Bergamotka Kardamon Lilia wodna Mandarynka

Frezja Róża Irys Konwalia

Piżmo Ambra Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Colonia Floral by O Boticario.

Acqua di Colonia Floral Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Acqua di Colonia Floral, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Acqua di Colonia Floral, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Colonia Floral marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Colonia Floral marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Pure Poison Elixir Christian Dior Forever and Ever Estée Lauder Beyond Paradise Blue Lise Watier Capteur de Reves Cinq Mondes Eau Egyptienne Limited Edition Fragonard Bleu Riviera Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Atelier Flou Sloane Rose Neotantric (I am) a Sex Goddess Les Fleurs De Bach Presence(s) de Bach Diane von Furstenberg Tatiana Velvet & Sweet Pea’s Purrfumery Bed of Roses