Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Acqua di Colonia Citrus O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Citrus O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Citrus marki O Boticario to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kardamon, pomarańcza, grejpfrut, cytrusy, mandarynka, bergamotka, ananas i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, petitgrain, geranium, frezja, kwiat afrykańskiej pomarańczy i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka, mech dębowy, cedr virginia i nuty drzewne.

Kardamon Pomarańcza Grejpfrut Cytrusy Mandarynka Bergamotka Ananas Cytryna

Gałka muszkatołowa Petitgrain Geranium Frezja Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka Mech dębowy Cedr Virginia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Colonia Citrus by O Boticario.

Acqua di Colonia Citrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Acqua di Colonia Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Acqua di Colonia Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Colonia Citrus marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Colonia Citrus marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Hugo Boss Boss in Motion edition IV Avon Full Speed Comme des Garcons Comme des Garcons Play Miller Harris Cologne 1888 Floris Special 127 Atelier Flou Eau d`Aviateur Parfums 06130 Yuzu Rouge Il Profvmo Osmo Scents Mandarine O Boticario Homme.com Memoire Liquide Soleil Liquide O Boticario Ma Cherie La Bouquetiere Fleurs du Jour Marina Blue