Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Acqua di Colonia Citrus O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Citrus O Boticario dla kobiet

Acqua di Colonia Citrus marki O Boticario to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są kardamon, pomarańcza, grejpfrut, cytrusy, mandarynka, bergamotka, ananas i cytryna; nutami serca są gałka muszkatołowa, petitgrain, geranium, frezja, kwiat afrykańskiej pomarańczy i lilia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, fasolka tonka, mech dębowy, cedr virginia i nuty drzewne.

Kardamon Pomarańcza Grejpfrut Cytrusy Mandarynka Bergamotka Ananas Cytryna

Gałka muszkatołowa Petitgrain Geranium Frezja Kwiat afrykańskiej pomarańczy Lilia

Piżmo Drzewo sandałowe Fasolka tonka mech dębowy Cedr Virginia Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua di Colonia Citrus by O Boticario.

Acqua di Colonia Citrus Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Acqua di Colonia Citrus, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Acqua di Colonia Citrus, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua di Colonia Citrus marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua di Colonia Citrus marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Puma Puma Limited Edition Man Cartier Eau de Cartier Concentree Edition Limitee 2007 Roger & Gallet Cedrat Nicolai Parfumeur Createur Cedrat Intense Aveda Chakra 5 Creativity Lush Karma Acqua di Genova Acqua di Genova, Colonia Classica Guerlain Eau de Fleurs de Cedrat Berkeley Square Lime & Clarysage A Perfume Organic Urban Organic Rasasi Chastity Men Le Couvent des Minimes Eau des Minimes Cologne