Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Acqua Brasilis O Boticario dla mężczyzn

Acqua Brasilis O Boticario dla mężczyzn

Acqua Brasilis marki O Boticario to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, mandarynka i bazylia; nutami serca są hiacynt, esencja różana i figa; nutami bazy są fasolka tonka, ambra, piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Cytryna Amalfi Mandarynka Bazylia

Hiacynt Esencja różana Figa

Fasolka tonka Ambra Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Acqua Brasilis by O Boticario.

Acqua Brasilis Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Acqua Brasilis, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Acqua Brasilis, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Acqua Brasilis marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Acqua Brasilis marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Byblos Blu Men Enjoy Ayala Moriel Arsenal Acqua di Parma Acqua di Parma Colonia Assoluta Campos de Ibiza Mandarina Bond No 9 Little Italy Esteban Fraicheur Andalouse Amouage Arcus Molinard Les Fruits: Orange Cannelle Strange Invisible Perfumes Fire and Cream Kenzo Flower by Kenzo La Cologne Parfums Bleu Blue Stratos Odin 02 Owari