Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Accordes O Boticario dla kobiet

Accordes O Boticario dla kobiet

Accordes marki O Boticario to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, czarna porzeczka, głowienka, jabłko i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, konwalia i czerwona róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka Głowienka Jabłko Kwiat pomarańczy

Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Czerwona róża

Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Accordes by O Boticario.

Accordes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Accordes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Accordes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Accordes marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Accordes marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Cafe Parfums Cafe-Cafe Puro Iced Banana Republic Alabaster Alviero Martini 1a Classe Woman Bvlgari BLV Absolute Oscar de la Renta Oscar Gold Alyssa Ashley White Musk Victoria`s Secret Silk Mandarin Santal Acqua di Biella Kid Mohair Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Marella Ferrera Ambre Ze Nutrimetics Khantor Ulric de Varens Lily Prune Musk Patchouli