Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Accordes O Boticario dla kobiet

Accordes O Boticario dla kobiet

Accordes marki O Boticario to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka, czarna porzeczka, głowienka, jabłko i kwiat pomarańczy; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, konwalia i czerwona róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Czarna porzeczka Głowienka Jabłko Kwiat pomarańczy

Jaśmin Ylang-ylang Konwalia Czerwona róża

Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Accordes by O Boticario.

Accordes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum O Boticario Accordes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu O Boticario Accordes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Accordes marki O Boticario. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Accordes marki O Boticario reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Paco Rabanne Black XS for Her Jennifer Lopez Deseo Michael Kors Island Capri Olivier Strelli The World Is Wonderful Clean Clean Lather Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Arno Sorel Jardins de Babel Women Marella Ferrera Ambre Ze Novae Plus Sky Blue Jeanne Arthes CO2 Pink Label