Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Khantor Nutrimetics dla kobiet

Khantor Nutrimetics dla kobiet

Khantor marki Nutrimetics to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Khantor został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka i pieprz; nutami serca są cedr virginia, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Ylang-ylang Bergamotka Pieprz

Cedr Virginia Róża Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Khantor by Nutrimetics.

Khantor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nutrimetics Khantor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nutrimetics Khantor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Khantor marki Nutrimetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Khantor marki Nutrimetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara D`Orsay La Dandy Banana Republic Alabaster Salvador Dali Purplelight Agent Provocateur Strip Shaik Chic Shaik No 30 Paco Rabanne Ultraviolet Liquid Metal for Woman Marc Jacobs Daisy Black Edition Sonoma Scent Studio Opal La Prairie Life Threads Silver Alyssa Ashley Esoteric Bond No 9 Washington Square