Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Khantor Nutrimetics dla kobiet

Khantor Nutrimetics dla kobiet

Khantor marki Nutrimetics to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Khantor został wydany w latach 2000's. Nutami głowy są ylang-ylang, bergamotka i pieprz; nutami serca są cedr virginia, róża, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i wanilia.

Ylang-ylang Bergamotka Pieprz

Cedr Virginia Róża Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Khantor by Nutrimetics.

Khantor Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Nutrimetics Khantor, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Nutrimetics Khantor, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Khantor marki Nutrimetics. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Khantor marki Nutrimetics reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Moschino Couture! L`Artisan Parfumeur L`Ete en Douce (Extrait de Songe) Eau D`Italie Paestum Rose Prada No1 Iris Ulric de Varens Varens Love Lolita Lempicka L`Eau de Minuit Edition 2008 Annika Sorenstam Annika Lalique Encre Noire Pour Elle Sergio Tacchini Precious Pink Girard Provence Spring Space NK Santalrosa LR Heidi Klum Dreams