Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Zelyoniy Vetiver Novaya Zarya dla mężczyzn

Zelyoniy Vetiver Novaya Zarya dla mężczyzn

Zelyoniy Vetiver Novaya Zarya dla mężczyzn Zdjęcia

Zelyoniy Vetiver marki Novaya Zarya to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Zelyoniy Vetiver został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, werbena cytrynowa i petitgrain; nutami serca są cedr, nuty kwiatowe, nuty morskie i wetyweria; nutami bazy są ambra i mech dębowy.

Pomarańcza Mandarynka Werbena cytrynowa Petitgrain

Cedr Nuty kwiatowe Nuty morskie Wetyweria

Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zelyoniy Vetiver by Novaya Zarya.

Zelyoniy Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Zelyoniy Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Zelyoniy Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zelyoniy Vetiver marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zelyoniy Vetiver marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
CB I Hate Perfume Wild Hunt Parah Parah Man Parfumerie Generale PG06 L'Eau Rare Matale L`Erbolario Corteccia (Bark) Diesel Diesel Green Masculine Special Edition Mark Buxton Wood & Absinth Hugo Boss Hugo XY Summer Edition Boadicea the Victorious Rejuvenating Tous Tous Man Sport DSH Perfumes Bancha D.S. & Durga Beartrapper Sinfonia di Note Toujours Verts