Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

White Tea Novaya Zarya dla kobiet

White Tea Novaya Zarya dla kobiet

White Tea marki Novaya Zarya to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. White Tea został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są bergamotka i różowy pieprz; nutami serca są frezja i irys; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Różowy pieprz

Frezja Irys

Piżmo Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Tea by Novaya Zarya.

White Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya White Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya White Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Tea marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Tea marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
L`Occitane en Provence Orange Leaves Eau de Cologne Clean Clean Ultimate Pierre Balmain Vent Vert Monyette Paris Coquette Tropique Aramis New West for Her Arrogance Arrogance pour Elle Vicky Tiel Originale A Perfume Organic Green CB I Hate Perfume M4 A Room With A View Creed Aubepine Acacia Farmacia SS. Annunziata Takis Odin 04 Petrana