Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Troynoy Novaya Zarya dla mężczyzn

Troynoy Novaya Zarya dla mężczyzn

Mam: 1

Troynoy marki Novaya Zarya to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Troynoy został wydany w 1889 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, mięta i kolendra; nutami bazy są gałka muszkatołowa, ambra i piżmo.

Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi

Lawenda Mięta Kolendra

Gałka muszkatołowa Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Troynoy by Novaya Zarya.

Troynoy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Troynoy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Troynoy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Troynoy marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Troynoy marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Azzaro Eau Belle D'Azzaro Avon Full Speed Missoni Missoni Colori - Missoni Arancio Penhaligon`s Blenheim Bouquet Frederic Malle Bigarade concentree Bensimon Cologne Bensimon 2005 Creative Universe Beth Terry Te JoAnne Bassett Warm Herbal Citrus M. Micallef Les 4 Saisons: Yellow Sea Parfums Berdoues 1902 The Vert Keiko Mecheri Les Nuits D'Izu Anamor You Are