Marki » N-Q » cytrusowo - aromatyczne « Grupy

Trojnoy Novaya Zarya dla mężczyzn

Trojnoy Novaya Zarya dla mężczyzn

Mam: 1

Trojnoy marki Novaya Zarya to cytrusowo - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Trojnoy został wydany w 1889 roku. Nutami głowy są neroli, bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są lawenda, mięta i kolendra; nutami bazy są gałka muszkatołowa, ambra i piżmo.

Neroli Bergamotka Cytryna Amalfi

Lawenda Mięta Kolendra

Gałka muszkatołowa Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Trojnoy by Novaya Zarya.

Trojnoy Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Trojnoy, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Trojnoy, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Trojnoy marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Trojnoy marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy cytrusowo - aromatyczne
Chanel Cristalle Eau de Toilette Calvin Klein CK One Summer Guerlain L'Âme d'Un Héros L`Occitane en Provence Feu d'Orange Intense Eau de Toilette Etienne Aigner Aigner Black Aveda Chakra 3 Equipoise Lostmarch Atao Patyka Hesperide Baxter of California Bravado2 Linari Vista Sul Mare Perfumes Hedoné Eau Mo Pour Gay Asprey London Purple Water