Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

The Vert Novaya Zarya dla kobiet

The Vert Novaya Zarya dla kobiet

ozonowy

The Vert marki Novaya Zarya to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są zielona herbata i róża; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo, ambra i mech.

Grejpfrut Mandarynka

Zielona herbata Róża

Nuty drzewne Piżmo Ambra Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Vert by Novaya Zarya.

The Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya The Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya The Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Vert marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Vert marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Eau Fraiche Escada Escada Sport  Feeling Free Morgan My Morgan Penhaligon`s Bluebell Geo. F. Trumper Ajaccio Violets Cologne Nicolas Danila Asian Gardens Priscilla Presley Indian Summer Parfums Berdoues 1902 Lavande Lanvin Eclat d`Arpege Parfums 06130 Lierre Rose Cofinluxe Watt Mauve Yves Rocher Ode a la Vie