Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

The Vert Novaya Zarya dla kobiet

The Vert Novaya Zarya dla kobiet

ozonowy

The Vert marki Novaya Zarya to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są zielona herbata i róża; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo, ambra i mech.

Grejpfrut Mandarynka

Zielona herbata Róża

Nuty drzewne Piżmo Ambra Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about The Vert by Novaya Zarya.

The Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya The Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya The Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum The Vert marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu The Vert marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Versace Versace Essence Exciting Gai Mattiolo Be Sparkling Guerlain Samsara Shine Diptyque Jardin Clos L`Artisan Parfumeur Fleur de Liane Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Avon In Bloom by Reese Witherspoon Orlane Autour du Muguet Brooksfield Nuance TerraNova Sakura and Green Tea Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night IKKS Ikks Woman