Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Tete-a-Tete Novaya Zarya dla kobiet

Tete-a-Tete Novaya Zarya dla kobiet

lekko korzenny

Tete-a-Tete marki Novaya Zarya to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Tete-a-Tete został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są mandarynka, anyż, nasiona selera, nuty zielone i Łodygi porzeczki; nutami serca są jaśmin, róża i ylang-ylang; nutami bazy są mech dębowy, wetyweria, paczula, ambra, piżmo i wanilia.

Mandarynka Anyż Nasiona selera Nuty zielone Łodygi porzeczki

Jaśmin Róża Ylang-ylang

mech dębowy Wetyweria Paczula Ambra Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tete-a-Tete by Novaya Zarya.

Venice

Tete-a-Tete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Tete-a-Tete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Tete-a-Tete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tete-a-Tete marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tete-a-Tete marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Paco Rabanne Metal Trussardi Donna Trussardi Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Myrurgia Natural de Myrurgia Nina Ricci Ricci Ricci Ellie Perfume Ellie Ayala Moriel Schizm Corine de Farme Camelia DSH Perfumes Rose Vert I Santi Via Veneto Brut Parfums Prestige Babe Strange Invisible Perfumes L'Invisible