Marki » N-Q » orientalno - kwiatowe « Grupy

So Lovely Novaya Zarya dla kobiet

So Lovely Novaya Zarya dla kobiet

dymny

So Lovely marki Novaya Zarya to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są róża i kadzidło; nutami bazy są piżmo, benzoes i drzewo różane.

Bergamotka Gorzka pomarańcza

Róża Kadzidło

Piżmo Benzoes Drzewo różane

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about So Lovely by Novaya Zarya.

So Lovely Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya So Lovely, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya So Lovely, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum So Lovely marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu So Lovely marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Apres l'Ondee Lacoste Inspiration Giorgio Armani Armani Code Sheer Miss Sixty Miss Sixty Elixir Air-Val International Minnie Mouse Masaki Matsushima Suu Houbigant Raffinee Christian Lacroix C`est La Vie Ava Luxe Rosa de la Luz Mila Schön `00 The Party The Garden Party Tuberose M. Micallef Royal Rose Aoud