Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Saison d'Amour Novaya Zarya dla kobiet

Saison d'Amour Novaya Zarya dla kobiet

Saison d'Amour marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i czarna porzeczka; nutami serca są wiciokrzew i frezja; nutami bazy są cedr i ambra.

Mandarynka Grejpfrut Czarna porzeczka

Wiciokrzew Frezja

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saison d'Amour by Novaya Zarya.

Saison d'Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Saison d'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Saison d'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saison d'Amour marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saison d'Amour marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montale Jasmine Full Philosophy Amazing Grace Geo. F. Trumper Milk of Flowers Cologne Balenciaga Talisman eau Transparente Fragrances of Ireland Connemara DL & Co Timeless: Yuzu Flower pocket Watch Oriflame Visions Casual Cutie Oriflame Miss O Club Prive L`Occitane en Provence Mimosa de l`Esterel Caswell Massey Freesia Emilio Pucci Vivara Turquoise Edition Molinard Iles D'Or