Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Saison d'Amour Novaya Zarya dla kobiet

Saison d'Amour Novaya Zarya dla kobiet

Saison d'Amour marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, grejpfrut i czarna porzeczka; nutami serca są wiciokrzew i frezja; nutami bazy są cedr i ambra.

Mandarynka Grejpfrut Czarna porzeczka

Wiciokrzew Frezja

Cedr Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Saison d'Amour by Novaya Zarya.

Saison d'Amour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Saison d'Amour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Saison d'Amour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Saison d'Amour marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Saison d'Amour marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Pleasures Intense Stella McCartney Stella Rose Absolute Alfred Sung Forever Liz Claiborne Bora Bora Air-Val International Disney Minnie The Body Shop Velique Benetton Tribu Jardin de France Rose Alexa Lixfeld 001 Acqua di Parma Acqua di Parma Magnolia Nobile Special Edition Melvita Floral Water Rosa Swiss Arabian Li Ayunik