Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Patchouli d'Or Novaya Zarya dla kobiet

Patchouli d'Or Novaya Zarya dla kobiet

Patchouli d'Or Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Patchouli d'Or marki Novaya Zarya to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, tangeryna i pieprz; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, heliotrop i Śliwka; nutami bazy są piżmo, paczula, ambra i benzoes.

Bergamotka Tangeryna Pieprz

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Heliotrop Śliwka

Piżmo Paczula Ambra Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli d'Or by Novaya Zarya.

Patchouli d'Or Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Patchouli d'Or, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Patchouli d'Or, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli d'Or marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli d'Or marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Annayake Miyako Salvador Dali Laguna Homme Tom Ford Oud Wood Lancome Hypnose Hypnotizing Elixir Estée Lauder Sensuous Ajmal Al Shams Special Edition Byredo Bal d'Afrique Jovan Ginseng NRG Diesel Only The Brave Music Animation Rasasi Oudh al Mithali Halston Man Amber Dorin Roses des Vents Sud