Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Patchouli Magique Novaya Zarya dla kobiet

Patchouli Magique Novaya Zarya dla kobiet

Patchouli Magique marki Novaya Zarya to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i cytryna amalfi; nutami serca są francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula i kadzidło; nutami bazy są piżmo i wanilia.

Bergamotka Cytryna Amalfi

Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Kadzidło

Piżmo Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Patchouli Magique by Novaya Zarya.

Patchouli Magique Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Patchouli Magique, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Patchouli Magique, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Patchouli Magique marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Patchouli Magique marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Chevignon Chevignon For Men Hanae Mori HM Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence Reminiscence 2000 Ans d'Amour Chopard Chopard pour Homme Montale Patchouli Leaves Al Haramain Perfumes Mukhamria Maliki Honore des Pres Chaman`s Party Benefit My place or yours Gina Everlast Original 1910 Pacifica Spanish Amber Jacques Fath Yang Imperial