Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Or des Scythes Novaya Zarya dla kobiet

Or des Scythes Novaya Zarya dla kobiet

Mam: 1

Or des Scythes Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Or des Scythes marki Novaya Zarya to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Or des Scythes został wydany w 1987 roku. Nutami głowy są bergamotka, nuty zielone i aldehydy; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, czerwone jabłko, brzoskwinia, goździk (roślina) i goździk (przyprawa); nutami bazy są ambra, paczula, wanilia, mech dębowy i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nuty zielone Aldehydy

Jaśmin Ylang-ylang Czerwone jabłko Brzoskwinia Goździk (roślina) Goździk (przyprawa)

Ambra Paczula Wanilia Mech dębowy Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Or des Scythes by Novaya Zarya.

Or des Scythes Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Or des Scythes, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Or des Scythes, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Or des Scythes marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Or des Scythes marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Paco Rabanne Calandre Bill Blass Amazing Van Cleef & Arpels First Eau d`Ete 2007. Caron Fleurs de Rocaille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Skai Orlane Eau d`Orlane Weil Zibeline Tonatto Profumi Flor D'Arancio Revlon Absolutely Fabulous Weil Chunga Arrogance Arrogance Les Perfumes Fleur de Crystal Helena Rubinstein Barynia