Marki » N-Q » « Grupy

Ocean Novaya Zarya dla mężczyzn

Ocean Novaya Zarya dla mężczyzn

Ocean marki Novaya Zarya to perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są róża i nuty kwiatowe; nutami bazy są cedr, pieprz, kminek, nuty przyprawowe i nuty drzewne.

Bergamotka Mandarynka

Róża Nuty kwiatowe

Cedr Pieprz Kminek Nuty przyprawowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ocean by Novaya Zarya.

Ocean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Ocean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Ocean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ocean marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ocean marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfums Elite Miss Elite Profumum Roma Dulcis in Fundo The People Of The Labyrinths Luctor Et Emergo Hugo Boss Boss Element Zara Ambar Kenneth Cole Reaction T-Shirt Baxter of California Bravado3 Maitre Parfumeur et Gantier Fraicheur Muskissime Smell Bent Mamma Cassis Cartier Roadster Black Escada Absolutely Me Tom Tailor Liquid Man