Marki » N-Q » « Grupy

Ocean Novaya Zarya dla mężczyzn

Ocean Novaya Zarya dla mężczyzn

Ocean marki Novaya Zarya to perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są róża i nuty kwiatowe; nutami bazy są cedr, pieprz, kminek, nuty przyprawowe i nuty drzewne.

Bergamotka Mandarynka

Róża Nuty kwiatowe

Cedr Pieprz Kminek Nuty przyprawowe Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ocean by Novaya Zarya.

Ocean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Ocean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Ocean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ocean marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ocean marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Joop! Joop! Jump Hot Summer 2008 Joop! Joop! Jump Electric Heat Harald Gloockler Pompoos With Love for Men The Body Shop Zinzibar Victoria`s Secret Vertical Agustin Davila Hub Pacifica Tuscan Blood Orange Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Demeter Fragrance Jelly Belly Wild Blackberry Peach Cobbler M∙A∙C MAC Hue: MV2 Christian Dior Cruise Collection Escale Aux Marquises Tom Tailor Liquid Man