Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Natasha Novaya Zarya dla kobiet

Natasha Novaya Zarya dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów

Natasha marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Natasha został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, nuty drzewne, ylang-ylang, ambra i czereśnia.

Drzewo sandałowe Nuty drzewne Ylang-ylang Ambra Czereśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Natasha by Novaya Zarya.

Natasha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Natasha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Natasha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Natasha marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Natasha marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Beyond Paradise Yves Saint Laurent Paris Jardins Romantiques Marc Rosen Shanghai Arrogance Arrogance pour Femme Princesse Marina De Bourbon Pink Princesse Clinique Clinique Happy Summer Spray Kenzo Flower by Kenzo Essentielle Mariah Carey Forever Ayala Moriel White Potion Alyssa Ashley Alyssa Ashley Green Tea Essence JoAnne Bassett Camille Nasomatto Nuda