Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Natasha Novaya Zarya dla kobiet

Natasha Novaya Zarya dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

żółtych kwiatów

Natasha marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Natasha został wydany w 1980 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak drzewo sandałowe, nuty drzewne, ylang-ylang, ambra i czereśnia.

Drzewo sandałowe Nuty drzewne Ylang-ylang Ambra Czereśnia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Natasha by Novaya Zarya.

Natasha Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Natasha, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Natasha, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Natasha marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Natasha marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Laura Biagiotti Laura Jennifer Lopez Glow Avon Shine Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Rochas Poupee Luciano Soprani Luciano Soprani Donna Il Profvmo Osmo Scents Gardenia Royal Jo Malone Lotus Blossom & Water Lily Ormonde Jayne Champaca Ana Hickmann Ana DSH Perfumes June Bride DSH Perfumes Wedding Bouquet