Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Mystere Novaya Zarya dla kobiet

Mystere Novaya Zarya dla kobiet

ozonowy

Mystere marki Novaya Zarya to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi liść fiołka; nutami serca są róża, paczula i kolendra; nutami bazy są ambra i mech dębowy.

Liść fiołka

Róża Paczula Kolendra

Ambra mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mystere by Novaya Zarya.

Mystere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Mystere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Mystere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mystere marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mystere marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Calvin Klein Truth Sensual Bedtime Fragrance Cartier Le Baiser Du Dragon Jil Sander Jil Reminiscence Inoubliable Elixir Patchouli Liz Claiborne Spark Seduction for Men Les Nereides Oppoponax Arno Sorel Homme Farmacia SS. Annunziata Ambra Nera Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir Dorin Roses des Vents Sud Smell Bent Reindeer Games The Organic Pharmacy Organic Glam Oud