Marki » N-Q » orientalno - drzewne « Grupy

Mystere Novaya Zarya dla kobiet

Mystere Novaya Zarya dla kobiet

ozonowy

Mystere marki Novaya Zarya to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi liść fiołka; nutami serca są róża, paczula i kolendra; nutami bazy są ambra i mech dębowy.

Liść fiołka

Róża Paczula Kolendra

Ambra Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mystere by Novaya Zarya.

Mystere Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Mystere, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Mystere, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mystere marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mystere marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Donna Karan Cashmere Mist Issey Miyake Le Feu d'Issey Shiseido Feminite du Bois Givenchy Pi Original Code Marc O`Polo Marc O`Polo Midsummer Man Bijan DNA for Men 2004 Bois 1920 Vetiver Ambrato Sonoma Scent Studio Fireside Fred Hayman Touch With Love Alexandra de Markoff Enigma Emanuel Ungaro Ungaro