Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

My Ideal Novaya Zarya dla kobiet

My Ideal Novaya Zarya dla kobiet

My Ideal marki Novaya Zarya to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są frezja i ananas; nutami serca są róża i białe kwiaty; nutami bazy są ambra i wanilia.

Frezja Ananas

Róża Białe kwiaty

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Ideal by Novaya Zarya.

My Ideal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya My Ideal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya My Ideal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Ideal marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Ideal marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Fendi Celebration Yllozure Yllozureole Nanette Lepore Nanette Lepore Donna Karan DKNY Summer 2008 Revlon Charlie Silver Yves Saint Laurent Elle Intense Eau de Parfum Candie`s Candie`s The Body Shop White Musk White Hot Summer Bruno Banani Scent From Hell Corine de Farme Los Angeles Night Enrico Coveri Firenze Chantal Thomass Chantal Thomass Eau de Toilette