Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

My Ideal Novaya Zarya dla kobiet

My Ideal Novaya Zarya dla kobiet

My Ideal marki Novaya Zarya to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są frezja i ananas; nutami serca są róża i białe kwiaty; nutami bazy są ambra i wanilia.

Frezja Ananas

Róża Białe kwiaty

Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Ideal by Novaya Zarya.

My Ideal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya My Ideal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya My Ideal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Ideal marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Ideal marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Carolina Herrera 212 a Summer on Ice 2003 Hugo Boss Femme Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 Oscar de la Renta Red Orchid Torrente My Torrente Revlon Charlie Silver Tartine et Chocolat Ptisenbon Lovely Cherry Halloween Halloween Kiss Sexy Crazylibellule and the Poppies Les Divines Alcoves Toi Mon Prince You My Lord Victoria`s Secret Love Spell Marc O`Polo Marc O`Polo Women Roberto Capucci Nuance