Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mon Bijou Vert Novaya Zarya dla kobiet

Mon Bijou Vert Novaya Zarya dla kobiet

żółtych kwiatów

Mon Bijou Vert marki Novaya Zarya to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, frezja i czarna porzeczka; nutami serca są piwonia, ylang-ylang i lilia; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo i ambra.

Mandarynka Frezja Czarna porzeczka

Piwonia Ylang-ylang Lilia

Drzewo sandałowe Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mon Bijou Vert by Novaya Zarya.

Mon Bijou Vert Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Mon Bijou Vert, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Mon Bijou Vert, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mon Bijou Vert marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mon Bijou Vert marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Far Away Paradise Benetton Essence of United Colors of Benetton Woman Paul Sebastian Funky Sexy Cool The Body Shop White Musk White Hot Summer Nez a Nez Bouche Baie L`Artisan Parfumeur Mure Et Musc Extrait de Parfum O Boticario Tarsila Demeter Fragrance Necco Sweethearts Call Me So...? So...?Desirable Marbert Sun Jeanne Arthes Boum Mango L`acqua Di Fiori Volgere Bianco