Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Milaya Le Soir Novaya Zarya dla kobiet

Milaya Le Soir Novaya Zarya dla kobiet

Milaya Le Soir Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Milaya Le Soir marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Milaya Le Soir został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i pieprz; nutami serca są tuberoza, róża i fiołek; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Mandarynka Pieprz

Tuberoza Róża Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Milaya Le Soir by Novaya Zarya.

Milaya Le Soir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Milaya Le Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Milaya Le Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Milaya Le Soir marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Milaya Le Soir marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Estee Alfred Sung Sung Spa Bond No 9 Fashion Avenue Lise Watier Ivresse Renee Mediterranean Lily Acca Kappa Hibiscus Guerlain Muguet Neotantric Drops of Me M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Cuba Paris Cuba Jungle Snake Saffron James Nani Ramon Molvizar Sol Sun