Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Milaya Le Jour Novaya Zarya dla kobiet

wodny
tuberozowy
Milaya Le Jour Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Milaya Le Jour marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Milaya Le Jour został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są bergamotka i nuty wodne; nutami serca są tuberoza, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nuty wodne

Tuberoza Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Milaya Le Jour by Novaya Zarya.

Milaya Le Jour Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Milaya Le Jour, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Milaya Le Jour, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Milaya Le Jour marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Milaya Le Jour marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Alfred Sung Sung Day Mist Donna Karan DKNY Be Delicious Message Of Hope Mariella Burani Amuleti Victoria`s Secret Breathless The Body Shop Mandarin Orchid Fragonard Baroque Mary Kay Sparkling Honeysuckle Cafe Parfums Cafe Green Avon Avon Smile Nicole Miller Nicole Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Vanille Fragonard Reve Indien