Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Milaya Dnem Novaya Zarya dla kobiet

wodny
tuberozowy
Milaya Dnem Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Milaya Dnem marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Milaya Dnem został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są bergamotka i nuty wodne; nutami serca są tuberoza, konwalia i fiołek; nutami bazy są piżmo i drzewo sandałowe.

Bergamotka Nuty wodne

Tuberoza Konwalia Fiołek

Piżmo Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Milaya Dnem by Novaya Zarya.

Milaya Dnem Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Milaya Dnem, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Milaya Dnem, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Milaya Dnem marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Milaya Dnem marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Britney Spears Curious Britney Spears Cacharel Noa Fleur Guerlain Aqua Allegoria Flora Nerolia Princesse Marina De Bourbon Rose Bourbon Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Mango Mango Tattoo L`Erbolario Acacia Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Ombre Bleue Susanne Lang Lotus Blossom Yosh Winter Rose Caron Acaciosa DSH Perfumes The Afternoon