Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mayor Energy Green Novaya Zarya dla mężczyzn

Mayor Energy Green Novaya Zarya dla mężczyzn

Mayor Energy Green marki Novaya Zarya to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są czarna porzeczka, eukaliptus i cytryna; nutami serca są kardamon, fiołek i biały pieprz; nutami bazy są wetyweria, kadzidło i paczula.

Czarna porzeczka Eukaliptus Cytryna

Kardamon Fiołek Biały pieprz

Wetyweria Kadzidło Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mayor Energy Green by Novaya Zarya.

Mayor Energy Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Mayor Energy Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Mayor Energy Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mayor Energy Green marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mayor Energy Green marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Aquolina Blue Sugar Thierry Mugler Ice*Men Cereus Cereus No.5 Kenneth Cole Reaction Thermal Montblanc Homme Exceptionnel Salvador Dali Agua Verde The Different Company Sel de Vetiver Nasomatto Absinth Durance en Provence L`Ome Sea Buckthorn Calvin Klein Eternity Summer for Men 2010 Can Carlos Savina Jeanne Arthes Rocky Man