Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Mayor Energy Green Novaya Zarya dla mężczyzn

Mayor Energy Green Novaya Zarya dla mężczyzn

Mayor Energy Green marki Novaya Zarya to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są czarna porzeczka, eukaliptus i cytryna; nutami serca są kardamon, fiołek i biały pieprz; nutami bazy są wetyweria, kadzidło i paczula.

Czarna porzeczka Eukaliptus Cytryna

Kardamon Fiołek Biały pieprz

Wetyweria Kadzidło Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mayor Energy Green by Novaya Zarya.

Mayor Energy Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Mayor Energy Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Mayor Energy Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mayor Energy Green marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mayor Energy Green marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Pal Zileri Concept No 18 Jean Patou Voyageur Ella Mikao Yujin Pour Homme Etienne Aigner Aigner |man|2 Acqua di Portofino Acqua di Portofino Hollister Jake Montale Crystal Aoud Mark Buxton Nameless Floris No 89 Jack Black Jack Black Signature Blue Mark Burberry Burberry Sport for Men Burt`s Bees Natural Cologne