Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Love Me Novaya Zarya dla kobiet

Love Me Novaya Zarya dla kobiet

aldehydowy

Love Me marki Novaya Zarya to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Love Me został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są róża, aldehydy i szafran; nutami serca są wetyweria, fiołek, różowy pieprz i paczula; nutami bazy są kadzidło, ambra i nuty drzewne.

Róża Aldehydy Szafran

Wetyweria Fiołek Różowy pieprz Paczula

Kadzidło Ambra Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love Me by Novaya Zarya.

Love Me Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Love Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Love Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love Me marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love Me marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Giorgio Armani Armani Mania Abinoam Cobice Jil Sander Style Agatha Ruiz de la Prada El Beso Marina Marinof Reve Boheme Clean Wellness by Clean Harmony Hilde Soliani Ti Amo: Iris Neil Morris Gotham Bill Blass Couture 3 Apothia Pearl Love & Toast Pomme Poivre InStyle Sex in The City Seduce