Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

La Belle de Russie Novaya Zarya dla kobiet

La Belle de Russie Novaya Zarya dla kobiet

La Belle de Russie marki Novaya Zarya to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. La Belle de Russie został wydany w 1980 roku. Nutami głowy są goździk (roślina), lotos i czarna porzeczka; nutami serca są piżmo, irys, jaśmin i morela; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, ambra i wanilia.

Goździk (roślina) Lotos Czarna porzeczka

Piżmo Irys Jaśmin Morela

Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about La Belle de Russie by Novaya Zarya.

La Belle de Russie Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya La Belle de Russie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya La Belle de Russie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum La Belle de Russie marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu La Belle de Russie marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lanvin Rumeur Nina Ricci L'Eau du Temps L`Artisan Parfumeur Iris Pallida 2007 Hermes Kelly Caleche Tom Ford Purple Patchouli Agatha Ruiz de la Prada El Beso Michael Kors Island Capri Bill Blass Couture 3 Jovan Musk Diptyque Vetyverio Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Kate Walsh Boyfriend