Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Kuznetsky Most Le Soir Novaya Zarya dla kobiet

Kuznetsky Most Le Soir Novaya Zarya dla kobiet

Kuznetsky Most Le Soir Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Kuznetsky Most Le Soir marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka, brazylijskie drzewo różane, czarna porzeczka, nuty owocowe i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, róża, konwalia i mimoza; nutami bazy są piżmo, irys, drzewo sandałowe, cedr virginia i ambra.

Bergamotka Brazylijskie drzewo różane Czarna porzeczka Nuty owocowe Nuty zielone

Jaśmin Róża Konwalia Mimoza

Piżmo Irys Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kuznetsky Most Le Soir by Novaya Zarya.

Kuznetsky Most Le Soir Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Kuznetsky Most Le Soir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kuznetsky Most Le Soir marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kuznetsky Most Le Soir marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Halloween Halloween Sun Leonard Nuit Fabuleuse Worth Dans la Nuit Hugo Boss Femme L`Eau Fraiche Pacifica Tunisian Jasmine Egofacto Poopoo Pidoo Oriflame Delight Shantara Reve Etoile Kendall Hart Charm! All My Children Maitre Parfumeur et Gantier Fleur d’Iris Daisy Fuentes Dianoche Night Ebba Los Angeles Miss Pilar