Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Kuznetsky Most Novaya Zarya dla kobiet

Kuznetsky Most Novaya Zarya dla kobiet

Kuznetsky Most Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Kuznetsky Most marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są irys, ylang-ylang, kolendra i konwalia; nutami bazy są mech dębowy, ambra i tytoń.

Bergamotka Pomarańcza

Irys Ylang-ylang Kolendra Konwalia

Mech dębowy Ambra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kuznetsky Most by Novaya Zarya.

Kuznetsky Most Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Kuznetsky Most, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Kuznetsky Most, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kuznetsky Most marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kuznetsky Most marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Lacroix Eau Florale Adidas Adidas 3 Women Guerlain Cherry Blossom Giorgio Armani Armani Prive Rose Alexandrie The Different Company Bois d`Iris Philosophy Amazing Grace Oriflame Delight Washington Tremlett Neroli Absolute JoAnne Bassett Malmaison M. Micallef Les 4 Saisons: Hiver Yves Rocher Pivoine I Profumi di Firenze Caterina de Medici