Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Kuznetsky Most Novaya Zarya dla kobiet

Kuznetsky Most Novaya Zarya dla kobiet

Kuznetsky Most Novaya Zarya dla kobiet Zdjęcia

Kuznetsky Most marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są bergamotka i pomarańcza; nutami serca są irys, ylang-ylang, kolendra i konwalia; nutami bazy są mech dębowy, ambra i tytoń.

Bergamotka Pomarańcza

Irys Ylang-ylang Kolendra Konwalia

Mech dębowy Ambra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Kuznetsky Most by Novaya Zarya.

Kuznetsky Most Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Kuznetsky Most, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Kuznetsky Most, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Kuznetsky Most marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Kuznetsky Most marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Ghost Ghost Cherish Aftelier Boronia Single Solid Jardin de France Oeillet Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Light Stella McCartney Stella Sheer 2009 Clean Clean Simply Soap CnR Create Pisces Salvatore Ferragamo Incanto Bloom Ayala Moriel White Potion Joya Venom Fragonard Reve Indien Erreuno Miss Erreuno