Marki » N-Q » drzewno - aromatyczne « Grupy

Green Vetiver Novaya Zarya dla mężczyzn

Green Vetiver Novaya Zarya dla mężczyzn

morski
Green Vetiver Novaya Zarya dla mężczyzn Zdjęcia

Green Vetiver marki Novaya Zarya to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Green Vetiver został wydany w 2001 roku. Nutami głowy są pomarańcza, mandarynka, werbena cytrynowa i petitgrain; nutami serca są cedr, nuty kwiatowe, nuty morskie i wetyweria; nutami bazy są ambra i mech dębowy.

Pomarańcza Mandarynka Werbena cytrynowa Petitgrain

Cedr Nuty kwiatowe Nuty morskie Wetyweria

Ambra mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Vetiver by Novaya Zarya.

Green Vetiver Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Green Vetiver, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Green Vetiver, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Vetiver marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Vetiver marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Ermenegildo Zegna Essenza di Zegna L`Occitane en Provence Eau des 4 Voleurs Calvin Klein CK IN2U POP for Him Diptyque Virgilio Etat Libre d`Orange Antiheros Borotalco Acqua di Borotalco Jardin de France Eau irisee Guepard Guepard for Man Ted Baker Skinwear O Boticario Egeo Van Gils Classic CnR Create Virgo for Men