Marki » N-Q » kwiatowo - zielone « Grupy

Green Tea Novaya Zarya dla kobiet

Green Tea Novaya Zarya dla kobiet

ozonowy

Green Tea marki Novaya Zarya to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Nutami głowy są grejpfrut i mandarynka; nutami serca są zielona herbata i róża; nutami bazy są nuty drzewne, piżmo, ambra i mech.

Grejpfrut Mandarynka

Zielona herbata Róża

Nuty drzewne Piżmo Ambra Mech

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Green Tea by Novaya Zarya.

Green Tea Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Green Tea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Green Tea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Green Tea marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Green Tea marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Kenzo Parfum d`Ete Serge Lutens Un Lys Benetton Benetton Sport Women Victorio & Lucchino Agua de Rocio Max Factor Le Jardin Lollia Breathe Bill Blass Couture 8 Floris Seringa Estée Lauder Pleasures Jasmine Violet Splash Chloe Eau de Fleurs Capucine Mary-Kate and Ashley Olsen Hamptons Style John Mac Steed Lady Mac Steed Turquoise