Marki » N-Q » aromatyczno - przyprawowe « Grupy

Gostiny Dvor de Moscou Novaya Zarya dla mężczyzn

Gostiny Dvor de Moscou Novaya Zarya dla mężczyzn

dymny

Gostiny Dvor de Moscou marki Novaya Zarya to aromatyczno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka i mandarynka; nutami serca są kadzidło i pieprz; nutami bazy są Żywica i piżmo.

Bergamotka Mandarynka

Kadzidło Pieprz

Żywica Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gostiny Dvor de Moscou by Novaya Zarya.

Gostiny Dvor de Moscou Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Gostiny Dvor de Moscou, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Gostiny Dvor de Moscou, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gostiny Dvor de Moscou marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gostiny Dvor de Moscou marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - przyprawowe
Aramis Aramis Life My Summer L`Occitane en Provence The Blanc (White Tea) Adidas Adidas Moves 0:01 Moment of Truth L`Erbolario Absinthium Gendarme 7 Sinful Scents Rage Adidas Adidas Ice Dive Yachtsman Zanzibar Miller et Bertaux A Quiet Morning Givenchy Givenchy Pour Homme Adventure Sensations Paul Smith Paul Smith Sunshine Edition for Men 2010 Profumi di Pantelleria Maestrale CnR Create Gemini for Men