Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Forward Novaya Zarya dla mężczyzn

Forward Novaya Zarya dla mężczyzn

Forward marki Novaya Zarya to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, kminek i kolendra; nutami serca są cedr i mech; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Kminek Kolendra

Cedr Mech

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forward by Novaya Zarya.

Forward Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Forward, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Forward, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forward marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forward marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Blue Label Hugo Boss Boss Bottled Tommy Hilfiger True Star Men Oriflame Frey Cartier Declaration Essence Limited Edition Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Silver Words Maitre Parfumeur et Gantier Santal Noble Ted Baker Endurance Angel Schlesser Esprit de Gingembre Pour Homme Paul Smith Paul Smith Man 2 Chantecaille Vetyver Galimard Galimar