Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Forward Novaya Zarya dla mężczyzn

Forward Novaya Zarya dla mężczyzn

Forward marki Novaya Zarya to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są bergamotka, kminek i kolendra; nutami serca są cedr i mech; nutą bazy jest ambra.

Bergamotka Kminek Kolendra

Cedr Mech

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Forward by Novaya Zarya.

Forward Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Forward, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Forward, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Forward marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Forward marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Salvador Dali Salvador Ermenegildo Zegna Z Zegna Extreme Celine Fever pour Homme Ermenegildo Zegna Zegna Intenso CB I Hate Perfume Patchouli Empire Giorgio Armani Emporio Armani City Glam for Him Masaki Matsushima Masaki Aqua Platinum Nicolai Parfumeur Createur Vetyver Bath House Spanish Fig and Nutmeg Caswell Massey Aura of Patchouli Annayake Undo pour Homme Christian Lacroix Tumulte pour Homme