Marki » N-Q » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Espiegle Charmante Novaya Zarya dla kobiet

Espiegle Charmante Novaya Zarya dla kobiet

aldehydowy

Espiegle Charmante marki Novaya Zarya to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są konwalia i aldehydy; nutami serca są róża, lotos i malina; nutami bazy są cedr, wetyweria i piżmo.

Konwalia Aldehydy

Róża Lotos Malina

Cedr Wetyweria Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Espiegle Charmante by Novaya Zarya.

Espiegle Charmante Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Espiegle Charmante, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Espiegle Charmante, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Espiegle Charmante marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Espiegle Charmante marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Novaya Zarya Or des Scythes O Boticario Nativa Spa  Rose + Cassis Valentino Valentino Eau de Parfum Blumarine Blumarine II Van Cleef & Arpels First Pour l`Ete Tommy Hilfiger T Girl Roberto Capucci Yendi Elizabeth Taylor White Diamonds Angel Schlesser Angel Schlesser Femme Atkinsons Baruffa Molyneux Vivre Van Cleef & Arpels First Eau d`Ete 2007.