Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Elena Novaya Zarya dla kobiet

Elena Novaya Zarya dla kobiet

tytoniowy

Elena marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Elena został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i tytoń.

Czarna porzeczka Nuty owocowe

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elena by Novaya Zarya.

Elena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Elena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Elena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elena marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elena marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Issey Miyake L'Eau d'Issey Summer 2006 Jesus Del Pozo Halloween 2005 Missoni Missoni Colori - Missoni Rosa Kenzo L'Eau par Kenzo Love L'Eau Leonard Nuit Fabuleuse L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Creed Fleurs de Bulgarie Charles of the Ritz Forever Krystle Calvin Klein Euphoria Spring Temptation O Boticario Royalty JoAnne Bassett Malmaison Rifat Ozbek Ozbek 1001