Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Elena Novaya Zarya dla kobiet

Elena Novaya Zarya dla kobiet

tytoniowy

Elena marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Elena został wydany w 1978 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka i nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, róża i konwalia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, ambra i tytoń.

Czarna porzeczka Nuty owocowe

Jaśmin Róża Konwalia

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Ambra Tytoń

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elena by Novaya Zarya.

Elena Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Elena, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Elena, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elena marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elena marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Escada Tender Light Alfred Sung Sung Guy Laroche Fidji Mauboussin Histoire d`Eau Amethyste Liz Claiborne Liz Claiborne Bath and Body Works Magnolia Blossom Crabtree & Evelyn Wisteria Van Cleef & Arpels Murmure Ylang Ylang de Madagascar Pacifica Tahitian Gardenia Memoire Liquide Fleur Liquide Caswell Massey Lily of the Valley Katie Price aka Jordan Precious Love