Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Eau Jeune Novaya Zarya dla kobiet i mężczyzn

Eau Jeune Novaya Zarya dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Eau Jeune marki Novaya Zarya to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Jeune został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i grejpfrut; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Grejpfrut

Jaśmin

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Jeune by Novaya Zarya.

Eau Jeune Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Eau Jeune, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Eau Jeune, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Jeune marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Jeune marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Avon Blue Rush Yardley Lavander Spa Ferrari Ferrari passion Unlimited Caron Les Plus Belles Lavandes de Caron Aveda Chakra 6 Intuition Aveda Chakra 7 Bliss Paul Sebastian PS Fine Cologne Brooks Brothers New York for Gentlemen Maitre Parfumeur et Gantier Baime Roger & Gallet Lavande Royale Ocean Pacific OP Blend L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance