Marki » N-Q » aromatyczne « Grupy

Eau Jeune Novaya Zarya dla kobiet i mężczyzn

Eau Jeune Novaya Zarya dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

Eau Jeune marki Novaya Zarya to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Eau Jeune został wydany w 1984 roku. Nutami głowy są bergamotka, mandarynka i grejpfrut; nutą serca jest jaśmin; nutami bazy są nuty drzewne, ambra i piżmo.

Bergamotka Mandarynka Grejpfrut

Jaśmin

Nuty drzewne Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eau Jeune by Novaya Zarya.

Eau Jeune Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Eau Jeune, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Eau Jeune, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eau Jeune marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eau Jeune marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Comme des Garcons Comme des Garcons Series 6 Synthetic: Soda Kenzo KenzoKi White Lotus (Relaxing) Oriflame S8 Kenzo Kenzo Homme Fresh Aubusson Aubusson Man in Blue Odori Tabacco Rodier Rodier pour Homme Calvin Klein Eternity Summer for Men 2009 L`Occitane en Provence Organic Certified Lavender Fragrance DSH Perfumes Blue-Green: Arnica Playboy Ibiza Intelligent Nutrients Nurture