Marki » N-Q » drzewno - przyprawowe « Grupy

Digne Novaya Zarya dla mężczyzn

Digne Novaya Zarya dla mężczyzn

Digne marki Novaya Zarya to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Nutami głowy są pieprz, cytryna i kolendra; nutami serca są cynamon, cedr i jaśmin; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Pieprz Cytryna Kolendra

Cynamon Cedr Jaśmin

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Digne by Novaya Zarya.

Digne Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Digne, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Digne, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Digne marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Digne marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - przyprawowe
Givenchy Givenchy pour Homme Carolina Herrera Chic For Men Giorgio Armani Armani Mania Montale Aoud Collection - Red Aoud Mona di Orio Amyitis L`Erbolario China Geoffrey Beene Bowling Green Olivier Durbano Cristal de Roche (Rock Crystal) Estée Lauder Brasil Dream for Him Avon Patrick Dempsey 2 Cuba Paris Cuba Blue Issey Miyake L’Eau d’Issey Pour Homme Noir Absolu