Marki » N-Q » kwiatowe « Grupy

Crystal Star Novaya Zarya dla kobiet

Crystal Star Novaya Zarya dla kobiet

morski

Crystal Star marki Novaya Zarya to kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz i kardamon; nutami serca są jaśmin, kwiat afrykańskiej pomarańczy, ylang-ylang, frezja i róża; nutami bazy są wetyweria, paczula, ambra, wanilia, heliotrop i nuty morskie.

Mandarynka Różowy pieprz Kardamon

Jaśmin Kwiat afrykańskiej pomarańczy Ylang-ylang Frezja Róża

Wetyweria Paczula Ambra Wanilia Heliotrop Nuty morskie

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Crystal Star by Novaya Zarya.

Crystal Star Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Crystal Star, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Crystal Star, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Crystal Star marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Crystal Star marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Mango Mango Tattoo Adidas Energy Game By Kilian Beyond Love Adrienne Vittadini AV Givenchy Harvest 2008: Very Irresistible Rosa Damascena Acca Kappa Hibiscus Pacifica Waikiki Pikake Tallulah Jane Tallulah Voluspa Cult of Helios La Bouquetiere Tendre est la Nuit Pacifica California Star Jasmine Jeanne Arthes Arthes Essential Rose Damascus