Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Coeur d'Ocean Novaya Zarya dla kobiet

Coeur d'Ocean Novaya Zarya dla kobiet

tytoniowy

Coeur d'Ocean marki Novaya Zarya to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są truskawka, kolendra, zielone jabłko i czarna porzeczka; nutami serca są przyprawy, pieprz i kwiat afrykańskiej pomarańczy; nutami bazy są piżmo, tytoń i nuty drzewne.

Truskawka Kolendra Zielone jabłko Czarna porzeczka

Przyprawy Pieprz Kwiat afrykańskiej pomarańczy

Piżmo Tytoń Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Coeur d'Ocean by Novaya Zarya.

Coeur d'Ocean Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Coeur d'Ocean, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Coeur d'Ocean, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Coeur d'Ocean marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Coeur d'Ocean marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Emanuel Ungaro Apparition Avon Wish of Love Acqua di Biella Janca Annick Goutal Petite Cherie Jacadi Jacadi Garcon Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Collector Edition Radiant 2008 Jeanne Arthes Rose Bonbon Floris Bouquet de La Reine Ted Baker Skinwear Ten for Women Victoria`s Secret Life Is Pink Hope Pink Love Passport One Love Avon Secret Fantasy