Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Chancita Novaya Zarya dla kobiet

Chancita Novaya Zarya dla kobiet

Chancita marki Novaya Zarya to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są galbanum i bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo i paczula.

Galbanum Bergamotka

Jaśmin Róża

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chancita by Novaya Zarya.

Chancita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Chancita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Chancita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chancita marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chancita marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
ID Parfums Lettre a Anna Salvatore Ferragamo F for Fascinating Clinique Aromatics Elixir Sheer Velvet Philtre Sensuel Sonoma Scent Studio Jour Ensoleille Paco Rabanne La Nuit Bruno Acampora Prima T Weil Secret De Venus DSH Perfumes Minuit Laura Ashley Laura Ashley No. 1 Yves Rocher Diamella Le Labo Tubereuse 40 New York Strange Invisible Perfumes L'Invisible