Marki » N-Q » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Chancita Novaya Zarya dla kobiet

Chancita Novaya Zarya dla kobiet

Chancita marki Novaya Zarya to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są galbanum i bergamotka; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo i paczula.

Galbanum Bergamotka

Jaśmin Róża

Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Chancita by Novaya Zarya.

Chancita Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novaya Zarya Chancita, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novaya Zarya Chancita, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Chancita marki Novaya Zarya. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Chancita marki Novaya Zarya reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Diesel Fuel For Life Femme Lolita Lempicka The Heart-Catcher Carven Ma Griffe Il Profvmo Coquelicot Paco Rabanne La Nuit Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Panouge Isabey Fleur Nocturne Atkinsons Bizarre Basile Basile Brut Parfums Prestige Babe Jeanne Arthes Jeanne Niven Morgan Jean Baptiste 1717