Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

White Gold Novae Plus dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

wodny
ozonowy
White Gold Novae Plus dla kobiet Zdjęcia White Gold Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

White Gold marki Novae Plus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. White Gold został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytryna, lotos, Żurawina i bergamotka; nutami serca są piwonia, melon, jaśmin i goździk (przyprawa); nutami bazy są piżmo i cedr.

Cytryna Lotos Żurawina Bergamotka

Piwonia Melon Jaśmin Goździk (przyprawa)

Piżmo Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about White Gold by Novae Plus.

White Gold Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus White Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus White Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum White Gold marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu White Gold marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Nina Ricci Les Belles de Ricci Cherry Fantasy Escada Island Kiss Alfred Sung Shi Oilily Muse Nina Ricci Nina Gold Edition Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen Van Cleef & Arpels Feerie Eau de Toilette O Boticario Linda Lancome Tresor In Love Faberlic Coctail Story Acqua di Stresa Profumo di Stresa L`acqua Di Fiori Volgere Bianco