Marki » N-Q » kwiatowo - owocowe « Grupy

Violet Miss Caty Cat Novae Plus dla kobiet

Violet Miss Caty Cat Novae Plus dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Violet Miss Caty Cat Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Violet Miss Caty Cat marki Novae Plus to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Violet Miss Caty Cat został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są grejpfrut i bergamotka; nutami serca są czarna porzeczka i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe i piżmo.

Grejpfrut Bergamotka

Czarna porzeczka Róża

Drzewo sandałowe Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Violet Miss Caty Cat by Novae Plus.

Violet Miss Caty Cat Recenzje Perfum

Violet Miss Caty Cat by Novae Plus 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Violet Miss Caty Cat, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Violet Miss Caty Cat, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Violet Miss Caty Cat marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Violet Miss Caty Cat marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino V Ete Anna Sui Dolly Girl Bonjour L'Amour Estée Lauder Azuree Soleil Eau Fraiche Skinscent Jeanne Arthes Sweet Sixteen MDCI Parfums Peche Cardinal Gres Grain de Folie Britney Spears Circus Fantasy Loewe Loewe L O Boticario Linda Next Pink Paradise Thymes Kimono Rose Lise Watier Folies Neiges