Marki » N-Q » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Sky Blue Novae Plus dla kobiet

Sky Blue Novae Plus dla kobiet

Sky Blue marki Novae Plus to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Sky Blue został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są grejpfrut i pomarańcza; nutami serca są jaśmin i cyklamen; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i cedr virginia.

Grejpfrut Pomarańcza

Jaśmin Cyklamen

Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sky Blue by Novae Plus.

Sky Blue Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Sky Blue, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Sky Blue, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sky Blue marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sky Blue marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Hermes Rouge Hermes Eau Delicate Agent Provocateur Agent Provocateur Avon Today Bond No 9 West Side Yves Saint Laurent Elle Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speciale 2008 Tom Ford White Musk Collection Jasmine Musk Apothia Velvet Rope The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Love & Toast Pomme Poivre Chloe Love Profumi di Pantelleria Nica