Marki » N-Q » « Grupy

Shinny Red Novae Plus dla kobiet

Shinny Red Novae Plus dla kobiet

Mam: 1

Shinny Red Novae Plus dla kobiet Zdjęcia

Shinny Red marki Novae Plus to perfumy dla kobiet. Shinny Red został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i zielone jabłko; nutami serca są nuty drzewne, jaśmin i róża; nutami bazy są piżmo, ambra, wanilia i Żywice.

Cytryna Amalfi Zielone jabłko

Nuty drzewne Jaśmin Róża

Piżmo Ambra Wanilia Żywice

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shinny Red by Novae Plus.

Shinny Red Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Shinny Red, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Shinny Red, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shinny Red marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shinny Red marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
XOXO XOXO Paolo Gigli Maestrale Etat Libre d`Orange Divin`Enfant Parfumerie Generale PG20 L`Eau Guerriere Parfum d`Empire Eau de Gloire Victoria`s Secret Vertical Masaki Matsushima mat; male DSH Perfumes Eau de la Favourite (The Perfumed Court ; Natural) Washington Tremlett MPH (Miles Per Hour) Betty Boop Betty Boop 2009 Bond No 9 New Orleans Laurence Dumont Charmes Secrets: Fleur de Tendresse