Marki » N-Q » « Grupy

Real Man Green Novae Plus dla mężczyzn

Real Man Green Novae Plus dla mężczyzn

Real Man Green marki Novae Plus to perfumy dla mężczyzn. Real Man Green został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są pomarańcza, cytryna, grejpfrut, mięta pieprzowa i kardamon; nutami serca są kolendra, jaśmin, gałka muszkatołowa, brazylijskie drzewo różane i paczula; nutami bazy są cedr, ambra, mech dębowy i piżmo.

Pomarańcza Cytryna Grejpfrut Mięta pieprzowa Kardamon

Kolendra Jaśmin Gałka muszkatołowa Brazylijskie drzewo różane Paczula

Cedr Ambra mech dębowy Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Real Man Green by Novae Plus.

Real Man Green Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Novae Plus Real Man Green, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Novae Plus Real Man Green, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Real Man Green marki Novae Plus. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Real Man Green marki Novae Plus reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Tremendous Tremendous Cristiano Fissore Cashmere for Men Michel Germain Sexual Pour Homme CB I Hate Perfume November Gendarme Mojo Bond No 9 High Line Joaquin Cortes 24k Man Caswell Massey Jockey Club Ferrari Scuderia Ferrari Tommy Hilfiger Loud for Him IKKS IKKS Baby Elemis Elemis Eau de Parfum